20 Pyetje seksi që mund t’ia drejtosh një vajze e ta bësh të laget

Dëshiron të joshësh një vajzë me fjalë? Përdor këto 20 pyetje për t’ia drejtuar një vajze me mesazhe dhe biseda me të do të bëhet vetvetiu shumë e nxehtë!

Pjesën më të madhe të kohës vajzat bëjnë si të vështira. Është diçka e mire në fakt, përndryshe nuk do të mendoje se ja vlen. Por ndonjëherë  është më e thjeshtë ta ndezësh një vajze sesa të dalësh me të. Kur vjen puna tek takimet, instiktivisht e di se po përpiqesh ta gjuash. Nëse ia zbulon në mënyrë diskrete teknikat e tua të flirtimit, do të shohësh se të joshësh një vajzë është më e lehtë nëse ajo mendon se je një djalë i mire.

Nëse di si të jesh diskret, mund ta bësh një vajzë të dashurohet me ty ose edhe ta ndezësh në shumë pak biseda. Por, këtu do të merremi me joshjen e vajzave me vetëm 20 pyetje të thjeshta, me mesazhe më mire.

Është e thjeshtë t’i bësh këto pyetje kur je ulur me të, por nëse ajo nuk ndihet rehat ose mendon se tip o përpiqesh pak si tepër apo po lëviz shpejt, mund të shkatërrosh mundësitë e tua. Dhe do të duhen shumë përpjekje për ta bërë të të pëlqejë sërish.

Nga ana tjetër, duke i dërguar një vajze me mesazh disa pyetje seksi, mundesh gjithmonë ta bësh të duket thjesht si një shaka nëse nuk funksionon. Kjo mënyrë e të ndezurit të një vajze në distance është e thjeshtë, e sigurt dhe gjithmonë mund t’ia hedhësh pa u lagur. Përdori këto pyetje dhe nëse e mahnit vajzën në mënyrën e duhur, mund t’ia zhdukësh pantallonat e të puthesh me të kur të arrish tek pyetja e njëzetë!

Pyetjet e duhura për t’ia bërë një vajze

Thjesht përdor këto pyetje dhe mbaje bisedën të gjallë duke iu përgjigjur pyetjeve që ajo mund të të bëjë. Gjithçka do të jetë në favorin tënd nëse tregohesh i kujdesshëm e iu përmbahesh këtyre 20 pyetjeve gjatë gjithë kohës.

Dhe pjesa më e bukur, do të bëjë mrekullira nëse ajo është e dashura jote apo thjesht një vajzë flirtuese që ke fiksim. Bëja këto pyetje vonë gjatë natës për rezultate më të  mira!

  1. Je vetëm?
   Kjo pyetje është perfekte për të kuptuar nëse ajo nuk është e zënë dhe vetëm në shtëpi. Sigurisht nuk mund të flirtosh apo ta bësh bisedën seksi nëse miqtë e saj janë aty afër. Thuaji diçka direkte si “Do të doja të isha aty me ty” kur ajo të ta konfirmojë që jo.
  1. Çfarë po bën për momentin?
   Këndshëm dhe ngadalë. Kjo mund të ndihmojë të sigurohesh që është vetëm dhe mjaftueshëm e mërzitur për të të dhënë vëmendje të plotë.
  2. Të pëlqen të përqafohesh kur je në shtrat?
   Ngrohe situatën drejt një bisede flirtuese pa e kaluar kufirin. Kjo mund ta ndihmojë të hapet më shumë e të flasë rreth përqafimit e përkëdheljeve me dike tjetër.
  3. Çfarë vesh për të fjetur gjumë? Çfarë ke veshur?
   Një pyetje kurioze perfekte për t’ia drejtuar një vajze kur ajo është në shtrat. Është personale, por gjithsesi jo shumë seksuale. Thuaji diçka si “Oh, mundem vetëm ta imagjinoj sa e bukur dukesh në këto momente” kur ajo të të përshkruajë veten. Nëse është e dashura jote, pyete çfarë ka veshur dhe nëse nuk përmend të brendshmet, *gjë që mund të mos e bëjë nëse nuk e ngacmon pak*, pyete për të brendshmet dhe ngjyrën e tyre. Një fillim perfekt.
  4. Me çfarë mendon se do të dukeshe më seksi?
   Bëje të flasë rreth rrobave seksi. Është komplimentuese dhe padyshim seksuale.
  5. Ke parë ndonjëherë dike tjetër të puthet aksidenatlisht ose me qëllim?
   Kjo pyetje ju fut të dy në një situate të këndshme. Dhe gjithsesi, duke ia drejtuar një personi të tretë, mund të shmangësh ndonjë situate të parehatshme në fillim.
  6. Të ka prekur ndonjë djalë në klub në mënyrë diskrete teksa kërcen ose në një vend tjetër me njerëz?
   Vajzat e pëlqejnë prekjen seksuale. Edhe nëse është aksidentalisht, është diçka që nuk e harrojnë. Mund t’i përgjigjesh me diçka si “Oh, do të doja të kisha qenë unë ai djalë!” pasi ajo të tregon si ndodhi.
  7. Je puthur ndonjëherë me një djalë thjesht sepse ishte i eksituar për momentin?
   Zbulo nëse ajo është një vajzë që mund të ngacmohet për të bërë seks me një djale thjesht prej nxehtësisë së momentit.
  8. Nëse do të kishe një pale size x-ray, cila pjesë e trupit të një djali *poshtë shpatullave* do të doje të shihje në fillim?
   Koha për t’u bërë pak pervers. Vërtet sa gjëra mund të shikojë një vajzë poshtë shpatullave të një djali? Lëre t’I përgjigjet kësaj pyetjeje që ta bësh gjithmonë sikur ajo po e bën bisedën seksuale.
  9. Të pëlqejnë bokserat apo mbathjet?
   Kjo është një pyetje klishe edhe nëse një vajze nuk i intereson, por me shumë mundësi do të thotë se preferon boksera. Përgjigju kësaj pyetjeje duke i treguar çfarë ke veshur. i gjithë fokusi këtu është ta bësh të mendojë për “pakon” tënde pa e bërë shumë të dukshme.
  10. Cila është lëvizja jote sekrete për të eksituar një djalë?
   Duke i kërkuar ta përfytyrojë e të ta përshkruajë, po e bën të fantazojë për seksin. Dhe në të njëjtën kohë, ajo mund të futet në detaje thjesht për të të treguar sa e mire është seksualisht.
  11. Nëse ka një vend që një djalë duhet të prekë për të të eksituar, cili është?
   Kjo shkon direkt tek seksi dhe eksitimi. Dhe nëse i përgjigjet me sinqeritet, me shumë mundësi, është tashmë e eksituar.
  12. Të bën një masazh të lagesh?
   Një masazh në të gjithë trupin bën thuajse çdo vajzë të laget. Mud t’I thuash diçka si “Thjesht për ta ditur,isha i pari në kursin e masazhit dhe do të doja shumë të të bëja një masazh. Dhe mos u shqetëso, e di që eksitohesh gjatë masazhit, do të të prek në të gjitha vendet e duhura”.
  13. Nëse do të të puthja aksidentalisht kur të përshëndetesha, do ta kishe problem?
   Bëje të imagjinojë puthjen tënde. Është një pyetje perfekte për ta bërë të lëvizi pak.
  14. Të pëlqen të bësh orale apo të të bëjnë?
   Pavarësisht nga përgjigja e saj, gjithmonë mund të thuash të kundërtën e asaj që thotë ajo. Nëse thotë se pëlqen të bëjë orale, thuaj se t’i pëlqen të të bëjnë. Nëse jo, e anasjellta!
  15. Si mendon se trupi im do të dukej më mire, i rruar apo natyral?
   A nuk është një mendim i këndshëm të dish se vajza që pëlqen po të imagjinon të zhveshur sapo i bën këtë pyetje?
  16. Çfarë duhet të bëjë një djalë që të lagesh?
   Shko direkt në zonën e ëmbël. Dhe kur ajo të përgjigjet, fol për pyetjen #12 dhe përshkruaj pikat e saj të kënaqësisë.
  17. Nëse do të përshpërisja këto gjëra në veshin tënd, do të eksitoheshe?
   Nëse biseda ka ardhur deri këtu, ajo është padyshim e lagur tashmë. Por gjithmon tingëllon shumë më mire ta dëgjosh nga ajo.
  18. Nëse nuk do të kishe të dashur, mendon se do të ishim puthur tashmë?
   Nëse do të isha me ty tani, mendon se do të putheshim? Kjo pyetje mund të të fuse në shtratin e saj, por duhet të presësh për pyetjen e fundit që të marrësh ftesë prej saj.
  19. Nëse një djalë dëshiron të vijë në shtëpinë tënde e të puthet me ty tani, do të të pëlqente?
   Mos fol ende për veten, vetëm nëse e di që ajo dëshiron të shkosh. Nëse përgjigjet “po” shko menjëherë në shtëpinë e saj. Në të kundërt, luaj lojën e joshjes për disa minuta të tjera para se t’i thuash se do të shkosh në shtëpinë e saj menjëherë.

  Thjesht përdor këto 20 pyetje seksi për t’ia drejtuar një vajze e ta bësh të laget. Dhe nëse je mahnitës e me fat, mund të futesh edhe në shtratin e saj!